HP PROBOOK 470 I7/8GB/1TB/930MX 2GB

hp probook 470 i7/8gb/1tb/930mx 2gb

Shifra: 84052236
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core I7-7500U 2.7GHz
 •  HDD: 1 TB
 •  RAM: 8 GB
 •  VGA: nVIDIA GeForce 930MX 2GB DDR5
 •  Ekrani: 17.3 '' LED HD
 •  Rezolucioni: 1600X900
 •  DVD ±RW
 •  Bluetooth 4.0
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 B/G/N
 •  2XUSB 2.0, 1X USB 3.0
 •  Garancia: 1 Vit
-8%
Aksion
859,00
EUR çmimi actual
789,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: