LENOVO IDEAPAD 320-15ISK I3-6006U/4GB/500GB

lenovo ideapad 320-15isk i3-6006u/4gb/500gb

Shifra: 84052656
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core I3-6006u
 •  HDD:500 GB
 •  RAM: 4 GB
 •  VGA: Integrated graphic card
 •  Ekrani: 15.6 '' HD
 •  Rezolucioni: 1366X768
 •  No DVD ±RW
 •  Bluetooth 4.0
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 B/G/N
 •  2XUSB 2.0, 1X USB 3.0
 •  Garancia: 2 Vite
-10%
Aksion
399,00
EUR çmimi actual
359,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: