LAPTOP DELL INSPIRON 5570 I5 8GB/128SSD+1TB

laptop dell inspiron 5570 i5 8gb/128ssd+1tb

Shifra: 84053042
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core™ i5-8250U (8th Gen)/3.4 GHz
 •  HDD: 1 TB, 128 GB SSD
 •  RAM: 8 GB
 •  VGA: Intel® UHD Graphics 620
 •  Ekrani: 15.6 " Anti-Glare Display
 •  Rezolucioni: FULL HD 1920 x 1080 pixels
 •  DVD+/-RW
 •  Bluetooth 4.1
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 B/G/N
 •  1XUSB 2.0, 2XUSB 3.1 Gen1 , 1XUSB 3.1 Type-C
 •  Garancia: 3 vite
869,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: