ASUS X540LA-DM1082 I3-5005U 4GB/500GB

asus x540la-dm1082 i3-5005u 4gb/500gb

Shifra: 84053466
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core i3-5005U (up to 2.0 GHz, 3MB cache)
 •  HDD: 500 GB
 •  RAM: 4 GB
 •  VGA: Intel HD Graphics 5500
 •  Ekrani: 15.6 "
 •  Rezolucioni: FULL HD 1920 x 1080 pixels
 •  Bluetooth 4.0
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 B/G/N
 •  1XUSB 2.0, 1XUSB 3.0, 1XUSB 3.1 Type-C,
 •  Garancia: 1 vi
399,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: