IPAD APPLE 6 WI-FI 32GB SPACE GREY

ipad apple 6 wi-fi 32gb space grey

Shifra: 84053504
0 komente  0 komente
 •  iOS 12
 •  Cpu: 2.2 GHz Quad-Core
 •  Memorje e mbrendshme: 32 GB, 2 GB Ram
 •  Ekran: (9.7’’) Retina, LED-backlit IPS LED
 •  Rezulucioni: 1536 x 2048 pixels
 •  Kamera: 8 MP-Primare
 •  Apple Pencil Support
 •  Bateria: 32.4 W/h (LiPo)
 •  Bluetooth v4.2
 •  MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
 •  Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac) dual band (2.4GHz and 5GHz)
 •  Garancia: 1 Vit
-5%
Aksion
369,00
EUR çmimi actual
349,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: