XIAOMI MI A1 GOLD

xiaomi mi a1 gold

Shifra: 84052927
0 komente  0 komente
 •  Android 7.1.2 (Nougat),upgr.Android 8.0 (Oreo)
 •  Ekran: 5.5 ’’ LTPS IPS LCD
 •  Rezulucioni: 1080 x 1920 pixels
 •  Cpu: 2.0 GHz Octa-Core Cortex-A53
 •  Kamera:12 MP
 •  Memorje e mbrendshme: 64 GB, 4 GB Ram
 •  MicroSD, up to 128 GB
 •  Bateria Li-ion 3080mAh
 •  Bluetooth 4.2, A2DP, LE, microUSB v2.0
 •  MP3/WAV/eAAC+/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 •  Garancia: 1 Vite
249,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: