ALCATEL POP 4+ 5056D 4G

alcatel pop 4+ 5056d 4g

Shifra: 84051702
0 komente  0 komente
 •  Android: OS, v6.0(Marshmallow)
 •  Ekran: 5.5 ’’ IPS LCD
 •  Rezulucioni: 720 x 1280 pixels
 •  Cpu: 1.1 GHz Quad - Core
 •  Kamera: 8 MP-Primare
 •  Memorje e mbrendhsme: 16 GB, 1.5 GB Ram
 •  MicroSD, deri ne 32GB
 •  Bateria Li-ion 2500 mAh
 •  Bluetooth v4.0, microUSB v2.0,
 •  MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 2 Vite
139,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: