IPHONE 7 128GB RED

iphone 7 128gb red

Shifra: 84051770
0 komente  0 komente
 •  iOS: 10.0.1
 •  Ekran: 4.7 ’’ LED-backlit IPS LCD
 •  Rezulucioni: 750 x 1334 pixels
 •  Cpu: 2.34 GHz Quad - Core Twister
 •  Kamera: 12 MP-Primare
 •  Memorje e mbrendhsme: 128 GB, 2 GB Ram
 •  MicroSD, no place
 •  Bateria Li-ion 1960 mAh Li-Po
 •  Bluetooth v4.0, microUSB v2.0, NFC
 •  MP3/WAV/eAAC+/AIFF/Apple player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 1 Vit
799,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: