SMARTPHONE SAMSUNG SM-J730FZSDSEE DS SILVER

smartphone samsung sm-j730fzsdsee ds silver

Shifra: 84052141
0 komente  0 komente
 •  Android: OS, v 7.1 (Nougat)
 •  Ekran: 5.5 ’’ Super AMOLED
 •  Rezulucioni: 1080 x 1920p pixels
 •  Cpu: 1.6 GHz Octa-Core Cortex-A53
 •  Kamera: 13 MP-Primare
 •  Memorje e mbrendshme: 16 GB, 3 GB Ram
 •  MicroSD, up to 256 GB
 •  Bateria Li-ion 3600 mAh
 •  Bluetooth v4.0, microUSB v2.0, NFC
 •  MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 2 Vite
259,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: