SAMSUNG SM-J530FZKDSEE DS BLACK

samsung sm-j530fzkdsee ds black

Shifra: 84052178
0 komente  0 komente
 •  Android: OS, v 7.0 (Nougat)
 •  Ekran: 5.2 ’’ Super AMOLED
 •  Rezulucioni: 720 X 1280 p pixels
 •  Cpu: 1.6 GHz Octa-Core Cortex-A53
 •  Kamera: 13 MP-Primare
 •  Memorje e mbrendshme: 16 GB, 2 GB Ram
 •  MicroSD, up to 256 GB
 •  Bateria Li-ion 3000 mAh
 •  Bluetooth v4.0, microUSB v2.0, NFC
 •  MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 2 Vite
-18%
Aksion
219,00
EUR çmimi actual
179,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: