SAMSUNG SM-N950 FZDDSEE GOLD

samsung sm-n950 fzddsee gold

Shifra: 84052259
0 komente  0 komente
 •  Android: OS, v7.1.1 (Nougat)
 •  Ekran: 6.3 ’’ Super Amoled
 •  Rezulucioni: 1440 x 2960 pixels
 •  Cpu: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) - EMEA
 •  Kamera: 12 MP, f/1.7, 26mm Primare OIS
 •  Memorje e mbrendhsme: 64 GB, 6 GB RAM
 •  MicroSD, up to 256 GB
 •  Bateria Li-ion 3300 mAh
 •  Bluetooth v5.0, microUSB v3.1, NFC
 •  MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 2 Vite
949,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: