IPHONE X 64GB SILVER

iphone x 64gb silver

Shifra: 84052452
0 komente  0 komente
 •  iOS:11.1.1
 •  Ekran: 5.8 ’’ Super AMOLED
 •  Rezulucioni: 1125 x 2436 pixels
 •  Cpu: Hexa-core 2.39 GHz
 •  Kamera: dual 12 MP-Primare
 •  Memorje e mbrendhsme: 64 GB, 3 GB Ram
 •  MicroSD, no place
 •  Bateria Li-ion 2716 mAh
 •  Bluetooth v5.0, microUSB v2.0,
 •  MP3/WAV/eAAC+/AIFF/Apple player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 1 Vit
1.199,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: