DELL INSPIRON 5570 I7-8550U UPTO 4.0 GHZ 8GB/256GB SSD/AMD 4GB

dell inspiron 5570 i7-8550u upto 4.0 ghz 8gb/256gb ssd/amd 4gb

Shifra: 84052610
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core I7-8550U
 •  HDD: 256 SSD
 •  RAM: 8 GB
 •  VGA: AMD Radeon 530 4GB
 •  Ekrani: 15.6 '' FHD
 •  Rezolucioni: 1920X1080P
 •  DVD ±RW
 •  Bluetooth 4.0
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 B/G/N
 •  2XUSB 2.0, 1X USB 3.0
 •  Garancia: 3 Vite
-11%
Aksion
899,00
EUR çmimi actual
799,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: