SAMSUNG SM-A530FZDDSEE DS GOLD

samsung sm-a530fzddsee ds gold

Shifra: 84052640
0 komente  0 komente
 •  Android OS, 7.1.1 (Nougat)
 •  Ekran: 5.6 ’’ Super Amoled
 •  Rezulucioni: 1080 x 2220 pixels
 •  Cpu: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A73)
 •  Kamera: 16 MP-Primare
 •  Memorje e mbrendhsme: 32 GB, 4 GB Ram
 •  MicroSD, deri ne 256GB
 •  Bateria Li-ion 3000 mAh
 •  Bluetooth v4.0, microUSB v2.0, NFC
 •  MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band,
 •  Garancia: 2 Vite
539,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: