SAMSUNG SM-J600FZKNSEE BLACK

samsung sm-j600fzknsee black

Shifra: 84053095
0 komente  0 komente
 •  Android: 8.0 (Oreo)
 •  Ekran: 5.6 ’’ Super AMOLED
 •  Rezulucioni: 720 x 1480 pixels
 •  Cpu: 1.6 GHz Octa-Core Cortex-A53
 •  Kamera: 13 MP (f/1.9, 28mm)
 •  Memorje e mbrendshme: 32 GB, 3 GB RAM
 •  MicroSD, up to 256 GB
 •  Bateria Li-ion 3000 mAh
 •  Bluetooth v4.2, A2DP, LE
 •  MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, WiFi Direct, hotspot
 •  Garancia: 2 Vite
-28%
Aksion
249,00
EUR çmimi actual
179,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: