XIAOMI REDMI 6 32GB BLACK

xiaomi redmi 6 32gb black

Shifra: 84053349
0 komente  0 komente
 •  Android 8.1 (Oreo), MIU9
 •  Ekran: 5.45 ’’ IPS LCD
 •  Rezulucioni: 720 x 1440 pixels
 •  Cpu: Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
 •  Kamera: 12 MP, f/2.2, 1.25 μm, PDAF
 •  Memorje e mbrendshme: 32 GB, 3 GB RAM
 •  MicroSD, up to 256 GB
 •  Bateria Li-Po 3000 mAh
 •  Bluetooth 4.2, A2DP, LE
 •  MP3/WAV/eAAC+/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot
 •  Garancia: 1 Vit
-31%
Aksion
229,00
EUR çmimi actual
159,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: