DELL INSPIRON 3567 I5-7200U 8GB/1TB

dell inspiron 3567 i5-7200u 8gb/1tb

Shifra: 84053379
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core i5-7200U (up to 3.1 GHz,3MB Cache)
 •  HDD: 1TB
 •  RAM: 8 GB
 •  VGA: Intel HD Graphics 620
 •  Ekrani: 15.6 " Anti-Glare Display
 •  Rezolucioni: 1920x1080 pixels
 •  DVD+/-RW
 •  Bluetooth 4.1
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 B/G/N
 •  2XUSB 2.0, 1X USB 3.0
 •  Garancia: 2 vite
759,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: