SAMSUNG SM-N960FZBASEE NOTE 9 BLUE SINGLE SIM

samsung sm-n960fzbasee note 9 blue single sim

Shifra: 84053481
0 komente  0 komente
 •  Android 8.1 (Oreo)
 •  Ekran: 6.4 ’’ Super Amoled
 •  Rezulucioni: 1440 x 2960 pixels
 •  Cpu: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.8 GHz) - EMEA
 •  Kamera: Dual12 MP, f/1.5-2.4, 26mm, 1/2.55", 1.4µm,
 •  Memorje e mbrendhsme: 128 GB, 6 GB RAM
 •  MicroSD, up to 512 GB
 •  Bateria Li-Ion 4000 mAh
 •  Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX
 •  MP4/DivX/XviD/H.265 player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band
 •  Garancia: 2 Vite
-10%
Aksion
999,00
EUR çmimi actual
899,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: