SAMSUNG SM-J610FZAISEE J6+ GREY SINGLE SIM

samsung sm-j610fzaisee j6+ grey single sim

Shifra: 84053531
0 komente  0 komente
 •  Android 8.1 (Oreo)
 •  Ekran: 6.0 ’’ IPS LCD
 •  Rezolucioni: 720 x 1480 pixels
 •  Cpu: 1.4 GHz Quad-Core Cortex-A53
 •  Kamera: Dual 13 MP + 5 MP Primare, Front: 8 MP
 •  Memorje e brendshme: 32 GB, 3 GB Ram
 •  Bateria Li-ion 3300 mAh
 •  Bluetooth v4.2, A2DP, LE
 •  MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 •  Garancia: 2 Vite
-26%
Aksion
269,00
EUR çmimi actual
199,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: