XIAOMI MI A2 LITE 32GB GOLD

xiaomi mi a2 lite 32gb gold

Shifra: 84053552
0 komente  0 komente
 •  Android 8.0 (Oreo)
 •  Ekran: 5.84 ’’ IPS LCD
 •  Rezolucioni: 1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio
 •  Cpu: Octa-Core Cortex-A53, up to 2.0GHz
 •  Kamera: Dual: 12 MP + 5 MP, Front: 5 MP
 •  Memorje e brendshme: 32 GB, 3 GB RAM
 •  MicroSD, up to 256 GB
 •  Bateria Li-Po 4000 mAh
 •  Bluetooth: 4.2, A2DP, LE
 •  MP3/WAV/eAAC+/FLAC player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot
 •  Garancia: 1 Vit
-15%
Aksion
199,00
EUR çmimi actual
169,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: