IPHONE XS MAX 64GB GOLD

iphone xs max 64gb gold

Shifra: 84053623
0 komente  0 komente
 •  iOS: 12
 •  Ekran: 6.5 ’’ Super AMOLED
 •  Rezolucioni: 1242x2688 pixels
 •  Cpu: Hexa-core (2x Vortex + 4x Tempest)
 •  Kamera: Dual 12 MP-Primare
 •  Memorje e mbrenshsme: 64 GB, 4 GB Ram
 •  MicroSD, no place
 •  Bateria Li-ion 3174 mAh
 •  Bluetooth v5.0, microUSB v2.0, NFC
 •  MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple player
 •  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band,
 •  Garancia: 1 Vit
1.499,00
EUR çmimi actual
Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: