DELL INSPIRON 3576 I5-8250U 4GB/1TB

dell inspiron 3576 i5-8250u 4gb/1tb

Shifra: 84053752
0 komente  0 komente
 •  CPU: Intel Core i5-8250U / up to 3.4 GHz
 •  HDD: 1 TB
 •  RAM: 4 GB
 •  VGA: AMD Radeon 520
 •  Ekrani: 15.6"
 •  Rezolucioni: FHD 1920x1080 pixels
 •  DVD ±RW
 •  Bluetooth 4.1
 •  1X10/100 Ethernet, 802.11 a/b/g/n/ac
 •  2XUSB 3.1, 1XUSB 2.0
 •  Garancia: 2 vite
-12%
Aksion
599,00
EUR çmimi actual
529,00
EUR çmimi haPPy Çmimi i rregullt me TVSH të kalkuluar.
Produkti gjendet në

Pajisje shtesë

Komente (0)

shkruaj komentin tënd

I nderuar vizitor, ky formular dedikohet vetëm për komente që kanë të bëjnë me produktin, cilësinë e tij, funksionalitetin dhe eksperiencën tuaj me të. Për çfarëdo pyetje dhe informate lidhur me produktin ose komente që nuk kanë të bëjnë me produktin dërgoni email.

Emri juaj:


Komenti yt:

Vleresimi: Keq            Mirë

Shënoni kodin më poshtë: